Windows Віртуальні сервери VPS/VDS

Windows Server 2012 Logo

Наші віртуальні сервери, що працюють на Microsoft Windows, використовують технологію віртуалізації Microsoft Hyper-V, яка забезпечує найвищий ступінь апаратної віртуалізації та ізоляції віртуальних машин один від одного. Ця новітня технологія дозволяє Вам не хвилюватися про продуктивність вашої віртуальної машини, оскільки всі ресурси є виділеними та гарантованими, крім того, вона забезпечує найкращу швидкодію з ОС Windows Server 2012R2/2016/2019 та Windows Server 2022.

Керування сервером здійснюється через віддалений робочий стіл (RDP) і за своєю простотою аналогічне тому, якби ви сиділи перед монітором віддаленого ПК. Жодних спеціальних навичок не потрібно.

 Для чого може бути використаний Віртуальний Виділений Сервер з Windows:

  • Розміщення сайтів, порталів, форумів, що вимагають IIS або MSSQL.
  • Розміщення додатків, яким необхідний постійний доступ до інтернету та безперебійна робота обладнання (торгові термінали, радники Forex, бази даних, VOIP/IM сервери, Сервери бухгалтерій, Ігрові сервери)
  • Для створення «Віддаленого робочого місця» та доступу до всіх програм як з робочого та домашнього ПК так і з мобільних пристроїв, включаючи телефони, планшети та ноутбуки.