Партнерська програма ServerDale

Партнерська програмаЧому варто співпрацювати з нами?

Вигідні умови:

Ми пропонуємо найвигіднішу партнерську програму, яка дозволяє Вам заробляти на постійній основі! Ви отримуєте до 20% від усіх платежів наведеного Вами клієнта, незалежно від того, коли і в якій кількості він вноситиме кошти.

Клієнту достатньо один раз перейти за вашим партнерським посиланням, і Ви завжди отримуватимете фіксований відсоток від поповнень цього користувача.

Конкурентоспроможність:

Клієнти також зацікавлені в переході за вашим партнерським посиланням, оскільки, переходячи по ньому, вони отримають до 10% знижки на наші послуги при першому замовленні!

Ми надаємо пріоритетну підтримку нашим партнерам, крім того Ви можете не сумніватися у високій якості наших послуг. Наведені користувачі не залишаться розчарованими.

Прозорість:

Ви будь-якої миті можете переглянути статистику переходів за вашим партнерським посиланням, а також які з користувачів зареєструвалися та замовили послугу.

Оперативність:

Кошти, зароблені Вами у партнерській програмі, можуть бути у будь-який момент виведені на Вашу картку. Мінімальної суми виведення – немає.

Як це працює?

Після реєстрації в панелі керування Вам буде доступний розділ«Партнерська програма» в якому Ви знайдете посилання для залучення клієнтів.

Кожен користувач, хто пройде за цим посиланням, буде вважатися наведеним вами клієнтом, і Ви отримуватимете 10% від усіх його платежів.

Навіть якщо користувач закриє сторінку, і, наприклад, вирішить зареєструватися через тиждень – Cookie все одно повідомлять нам, що він прийшов через Ваше посилання.

Який відсоток я отримаю?

Спочатку всі партнери отримують 10% від усіх платежів наведених ними клієнтів, крім того, користувач, що прийшов за вашим посиланням, отримає 5% знижку при першому замовленні послуг (знижка поширюється на всі види віртуальних серверів).

Також ви можете отримати статус Срібного чи Золотого партнера, які мають значно більший відсоток та наведені ними клієнти мають більшу знижку.

Для отримання срібного чи золотого статусів необхідно мати мінімальний партнерський щомісячний дохід.

Отриманий відсоток та знижки за партнерською програмою:

 

Статус партнера Відсоток від платежів клієнтів Знижка при замовленні послуги клієнтомНеобхідний дохід для набуття статусу
Звичайний 10% 5% 0 USD/Мес.
Срібний
15%
7%
350 USD/Мес.
Золотий 20% 10% 1000 USD/Мес.

Зміна статусу здійснюється через запит у підтримку.

Якщо у Вас залишилися питання щодо нашої партнерської програми, зв'яжіться з нами і ми з радістю відповімо на них.

Будемо раді співпраці!